Menu
Info
Jesteś naszym:
gościem.
Osób online: 1
Ostatnia aktualizacja:
11 sierpnia 2020
Aktualności

12 maja 2013
Właśnie w dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o definitywnym zakończeniu I edycji Wieczorów Muzycznych. W ciągu 9 lat od 22 czerwca 2003 r. do 16 września 2012 r. odbyło się 69! koncertów. Wierzę, że w niedługim czasie znajdzie się kilka osób, które podejmą się kontynuacji tego chrześcijańskiego dzieła i rozpoczną II edycję. Zaglądajcie czasami na naszą stronę, gdyż obiecane historyczne fragmenty większości koncertów na pewno się wkrótce pojawią (bezpośrednio na stronie głównej).

8 września 2012
Dzięki przychylności p. Różańskiego planowany jest jeden koncert w ramach IX Wieczorów Muzycznych. Odbędzie się w niedzielę 16 września o godz. 19:00. Miejsce koncertu to Różana Chatka, znajdująca się przy zaporze nad zalewem w Jedlni-Letnisku. Zapraszamy!

14 czerwca 2012
W tym roku koncerty to jeden wielki znak zapytania. Nie znalazły się osoby chętne aktywnie organizować koncerty, a także brakuje entuzjazmu Parafii. Prawdopodobnie nie ma już miejsca na Wieczory Muzyczne w Jedlni-Letnisku. Rozważana jest opcja zmiany miejsca lub formuły koncertów. Na tę chwilę pozostaje nam jedynie żyć wspomnieniami i szukać pomysłu na wskrzeszenie tej muzycznej uczty. Za kilka miesięcy powinny pojawić się na naszej stronie krótkie fragmenty video z niektórych koncertów.

24 września 2011
UWAGA! Zmienił się termin koncertu grupy muzycznej z Jedlni-Letniska i Radomia. Koncert odbędzie się 9 września o godz. 18:00 w kościele parafialnym. Zespół będzie również wcześniej uczestniczył we Mszy św. o godz. 17:00

12 sierpnia 2011
Wieczory Muzyczne ruszają skromnie po kryzysie. W tym roku odbędą się 2 koncerty, a być może więcej (zależy od Waszych pomysłów). Szczegóły na stronie głównej.

9 lipca 2011
Czekamy na chętnych do kontynuowania dzieła Wieczory Muzyczne.

15 lutego 2010
Wieczory Muzyczne polecają miłośnikom kina kolejne seanse w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Jedlni-Letnisku, które odbywać się będą w każdą trzecią sobotę miesiąca o godz. 18:00 w dawnej poczekalni Dworca PKP.

19 stycznia 2010
Wieczory Muzyczne polecają wszystkim miłośnikom dobrego kina inauguracyjny seans Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Jedlni Letnisku, który odbędzie się 23 stycznia 2010 r. w dawnej poczekalni Dworca PKP o godzinie 18.00.
Pierwszym wyświetlanym filmem będzie Rain Man z Dustinem Hoffmanem i Tomem Cruisem, film, który w 1989 r. zdobył cztery Oskary, w tym za Najlepszy Film Roku; /Plakat/
Dyskusyjny Klub Filmowy to inicjatywa Stowarzyszenia Pozytywny Format we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Jedlni Letnisko oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
Seanse będą odbywały się raz w miesiącu. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

15 stycznia 2010
VIII edycja Wieczorów Muzycznych 2010 to DUŻE ZMIANY - dotychczasowa stała grupa organizatorów postanowiła wycofać się z bezpośredniej organizacji koncertów i przekazać Parafii dalsze tworzenie tego 'wielkiego dzieła'. Dlatego w różnych sprawach związanych z koncertami należy kontaktować się pod adresem: Parafia Opieki św. Józefa, ul. Wojciechowskiego 12, 26-630 Jedlnia Letnisko, tel. 48 384-71-77, ks. kan. Andrzej Margas.

1 września 2009
Zakończyła się VII edycja Wieczorów Muzycznych. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy dobrym słowem, czynem lub tylko obecnością wzięli udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Spotykamy się już za niecały rok.

17 marca 2009
Lista wykonawców tegorocznej edycji Wieczorów Muzycznych została zamknięta. Tym razem postawiliśmy na większe zróżnicowanie muzyczne. O szczegółach czytajcie w programie koncertów na stronie głównej. Zapraszamy już 28 czerwca na pierwszy koncert, a wystąpi grupa WORSHIPSAX ze Śląska.

13 lutego 2009
Rozpoczęły się poszukiwania zespołów na tegoroczną edycję Wieczorów Muzycznych. Czekamy również na Wasze propozycje. Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie 5 koncertów w następujących terminach: 28 czerwca, 12 lipca, 26 lipca, 9 sierpnia i 23 sierpnia.

23 września 2008
Prosimy Was o opinie dotyczące zmniejszenia liczby koncertów (na e-mail z poniższego ogłoszenia). Podczas ostatniej edycji zaobserwowaliśmy niewielkie zainteresowanie lokalnej społeczności udziałem w koncertach. Mieszkańców jest ponad 5 tys., a na koncertach bywało średnio około 300 osób. A do tego mamy wrażenie, że połowa publiczności to goście z Radomia i okolic. Chcemy zatem zmniejszyć ilość koncertów wakacyjnych do pięciu. W roku 2009 planujemy koncerty co drugi tydzień, czyli: 5, 19 lipca i 2, 16, 30 sierpnia. Co Wy na to?

1 września 2008
Wspaniałym koncertem zespołu Lumen z Poznania zakończyliśmy wczoraj VI edycję Wieczorów Muzycznych. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tych muzycznych spotkań. To dzięki Waszej hojności ta impreza mogła się odbyć i zgromadzić wokół siebie setki osób. Nasza mała miejscowość po raz kolejny stała się miejscem jednoczącym młodzież, dzieci i ludzi starszych, a także przyjaznym dla wielu gości.
Mieć otwarte dłonie, to znaczy być gotowym do pomocy innym. Za te dłonie bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas ciepłym słowem, ofiarami składanymi w czasie koncertów oraz sponsorom: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Gminy Jedlnia Letnisko, Biuro podróży - Alfa Star, Auto Gaz Centrum, Zajazd - Pod Lipami, Bank Spółdzielczy Rzemiosła, Zakład Stolarski - Dobrzyńscy, Krzysztof Sońta - poseł na Sejm PiS, Robert Kucharski, Ryszard i Barbara Różańscy, Zenon Wołos, PW Elko Marcjan Kosiak. Patronat medialny objęli: Gość Niedzielny i Radio Plus.
Teraz czas na podsumowanie, Wasze uwagi (e-mail: wieczory@wieczory.pl) oraz korektę, by było coraz lepiej.
Zapraszamy serdecznie już tylko za 10 miesięcy na VII Wieczory Muzyczne!

4 lipca 2008
!UWAGA! Koncert zespołu LEYENDA odwołany! W zastępstwie zagra zespół POROZUMIENIE, który koncertował już u nas 2 lata temu.

8 kwietnia 2008
Lista wykonawców VI Wieczorów Muzycznych 2008 jest już zamknięta. Zapraszamy serdecznie na koncerty w każdą niedzielę wakacji o godz. 19:00!

27 lutego 2008
RUSZYŁY PRZYGOTOWANIA do VI edycji Wieczorów Muzycznych. Biorąc pod uwagę Wasze sugestie, zmieniamy godzinę koncertów z 20:00 na 19:00. Napisz do nas (wieczory@wieczory.pl), jeśli chcesz zaproponować występ jakiegoś wykonawcy.

29 sierpnia 2007
Wspaniałym koncertem "Siewców Lednicy" zakończyła się V edycja Wieczorów Muzycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim tworzącym, wspierającym oraz uczestniczącym w 10-ciu tegorocznych koncertach.
Pod adresem wieczory@wieczory.pl oczekujemy na Wasze uwagi, spostrzeżenia i osobiste wrażenia. Piszcie śmiało!

11 lipca 2007
W dniu dzisiejszym nastapiła zmiana szaty graficznej i systemu zarządzania naszej strony internetowej. Strona została wykonana przez firmę WEBSART STUDIO. Gdybyście Państwo znaleźli jakiekolwiek uchybienia w działaniu witryny prosimy o wysłanie opisu problemu na adres mailowy: biuro@websart.pl.

18 czerwca 2007
W dniu 24 czerwca o godz. 20:00 odbędzie się pierwszy koncert V edycji Wieczorów Muzycznych Jedlnia Letnisko 2007. Wystąpi zespół B.J.T. (Być Jak Tata). ZAPRASZAMY!

3 czerwca 2007
Wciąż potrzebujemy Twojego wsparcia finansowego. Kontakt: wieczory@wieczory.pl.

26 września 2006
Dostępne są już wszystkie zdjęcia z IV edycji Wieczorów Muzycznych. Zapraszamy do działu zdjęcia.

28 sierpnia 2006
27 sierpnia koncertem zespołu "40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach" zakończyliśmy czwartą edycję Wieczorów Muzycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli czynny udział w tym przedsięwzięciu, czyli WYKONAWCOM, SPONSOROM, ORGANIZATOROM oraz PUBLICZNOŚCI.
Mp3 - wybrane DEMO
Copyright © 2003 - 2017 Wieczory Muzyczne
Projekt i wykonanie © Websart Studio